UA RU

Грунтівки

Body 960

Грунтівки

Wash primer Body 960 антикорозійний грунт призначений для використання при проведенні оброблювальних робіт над поверхнею. Основна його властивість - забезпечення антикорозійних властивостей для поверхні. Є універсальним, адже може використовуватися для покриття як стали, так і алюмінію. При цьому можна покривати різні види стали, серед яких хромована, оцинкована і нержавіюча.

Gold Car 2К HS 5+1

Грунтівки

Грунт акриловий Gold Car 2К HS 5+1 - застосовується для нанесення на шпатлеванные, забарвлені або покриті антикорозійними грунтами поверхні. Ще можна застосовувати для нанесення на тверді пластики або будь-які інші поверхні, вживані в автомобільній промисловості. Застосування: Грунт в упаковці ретельно перемішати перед початком роботи. Треба стежити за точністю пропорції змішування, оскільки при її зміні виникає або зміна кольору поверхневого лаку, або забивання абразивного матеріалу. Розпилюється пістолетом для грунту з соплом 1,6-1,8 мм Час вентиляції між шарами 5-10 хв. Наноситься 2-3 шарами загальним шаром до 200 мкм. Продуктивність ― 4 ― 6 м2/літ. залежно від товщини шару. Час сушки при 21 °З: від пилу - 10- 15 хв.; на відлипання ― 30 мін; шліфування "на сухо" - 5- 6 година.; шліфування "на мокро" ― 3-4 година.; Час сушки при 60°З: шліфування "на сухо" - 30 хв.

Presto

Грунтівки

Високоякісна акрилова спрей-краска PRESTO. Застосовується для фарбування металевих, дерев'яних, керамічних поверхонь, ідеально лягає на усі види пластмас і пластиків, а також на тканини і скло, що представляє особливий інтерес для дизайнерів і просто творчої натури.

Protect 360 (епоксидний)

Грунтівки

Грунт призначений як для ремонту легкових автомобілів, так і для вантажних транспортних засобів і автобусів, схильних до інтенсивної експлуатації. Поверхневі фарби можна наносити безпосередньо на цей грунт, існує також можливість використати грунт працюючи методом "мокро на мокро". Грунт може бути використаний в пропорції 1+1 з отверджувачем H 5950.

Sotro епоксидний

Грунтівки

SOTRO Epoxy Primer F70 - двокомпонентний епоксидний, антикорозійний, наповнюючий грунт класу HS. Містить нетоксичні антикорозійні пігменти. Має відмінну адгезію до сталі, оцинкованої сталі, алюмінію, пластмасам армованим скловолокном, а також до мінеральних основ. Призначений як для звичайного застосування з шліфовкою, так і в системі "мокрое-на-мокрое", в якості адгезирующего грунту і як ізолятор для термопластических основ. Використати тільки отверджувач для епоксидних матеріалів FH75.

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Гарантія повернення
100% повернення коштів
Допомога в підборі матеріалів
Запорука успішної покраски
Гарантія качества
Ми гарантуємо умови зберігання