UA RU

Додаткове устаткування

Стійка Х-образная

Додаткове устаткування

Стойка Х-образна - це важливий елемент для роботи автомайстрової. Стойка легка і стійка. Спеціальна клонструкция запобігає переміщенню і ушкодженню підлоги. При регульованій робочій висоті ідеально підходить для роботи з плоскими деталями. Ніжки сконструйовані таким чином, що вона може використовуватися на будь-якій підлозі, навіть на перфорованому.

Стійка для ремонту бамперів

Додаткове устаткування

Універсальна стойка для ремонту бамперів з можливістю регулювати висоту положення оброблюваного елементу. Дві підпори стабілізують елемент під час обробки. Стойка призначена для шліфувальної обробки елементів кузова.

Стійка поворотна

Додаткове устаткування

Є металевою рамною конструкцією на колісному ходу, що має редукційний привід фіксатора, який дозволяє вибирати кути повороту центральної балки навколо своєї подовжньої осі і жорсткої фіксації забарвлюваної деталі. Конструкція має стаціонарні і нестаціонарні утримувачі для фіксації кузовних автомобільних деталей. Стойка дозволяє здійснювати обробку і забарвлення відразу двох деталей в різноманітних комбінаціях . На стойці є два стаціонарні упори, що оберігають від прилягання деталей під час забарвлення до корпусу конструкції. Колісний хід дозволяє зручно переміщати стойку, або стойку разом з деталями на робочі місця технологічного циклу. Регулювання кліренсу колісної бази дозволяє здійснювати переміщення у вузьких місцях (дверні отвори і тд.) і її надійність стійкості при обробці і фарбуванні.

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Гарантія повернення
100% повернення коштів
Допомога в підборі матеріалів
Запорука успішної покраски
Гарантія качества
Ми гарантуємо умови зберігання