UA RU

Абразивні матеріали Smirdex

Абразивні матеріали Smirdex

Водостійкі круги Velour 270 спеціально призначені для мокрої обробки лакованих поверхонь в авторемонті та в морському секторі.

150мм SMIRDEX CERAMIC NET (740)

Абразивні матеріали Smirdex

Від пачки (100шт.) одного номера діє додаткова знижка!!! Абразивні круги на керамічній зв'язці ― дуже поширений вид абразивного інструменту, що прийшов на зміну наждачним і корундовим кругам. В якості зв'язки в кругах використовуються композиції з глин вогнетривких, польового шпату, борного скла, тальку і інших матеріалів. Кристализация зв'язки відбувається під дією високої температури в результаті плавлення або спікання. Плавкі зв'язки називаються скловидними, спекаемые ― фарфоровидними. У скловидних зв'язках більше виражена фаза скла, що з'являється в результаті плавлення кремнезему, присутнього в глинах ; фарфоровидні зв'язки ближче до структури кераміки, що утворюється в результаті взаємодії оксиду алюмінію і кремнезему (оксиду кремнію).

150мм SMIRDEX CERAMIC NET (750)

Абразивні матеріали Smirdex

Надійний шліфувальний круг з сітчастою основою (шліфувальна сітка на полиамидной основі). Шліфувальний матеріал практично не забивається через що має тривалий робочий ресурс. Його ефективність в рази більше на відміну від шлифшкурок на паперовій основі і ККД абразиву зростає ще більше при використанні электро- або пневмомашин з пилевиводящими отворами.

Абразивна губка SMIRDEX

Абразивні матеріали Smirdex

Абрасофт (без коробки) SMIRDEX

Абразивні матеріали Smirdex

Волокно SMIRDEX в листах

Абразивні матеріали Smirdex

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Гарантія повернення
100% повернення коштів
Допомога в підборі матеріалів
Запорука успішної покраски
Гарантія качества
Ми гарантуємо умови зберігання