UA RU

Полірувальні пасти 3М

Абразивна паста 3М 74

Полірувальні пасти 3М

є високоефективним абразивним матеріалом, вживаним на авторемонтних лакофарбних покриттях для усунення рисок, які залишаються після шліфування кругами 3m 260l зернистістю P1200 або P1500 або папером 3m Perfect, - it Magic P1500 і P2000 для шліфовки з водою. Паста придатна також для усунення дрібних і середніх слідів окислення і подряпин, що у тому числі утворюються на оригінальних лакофарбних покриттях при митті автомобіля. Пасту 09374 рекомендується застосовувати з електричними або пневматичними полірувальними машинами (1500-2500 про/мін), оснащеними помаранчевими полировальниками 3m 09550 Perfect - it або вовняними полировальниками 01927 Perfect - it і оправляннями 09552/3 Perfect - it.

Абразивна паста 3М 75

Полірувальні пасти 3М

3м 09375 - швидкодіюча абразивна полірувальна паста розроблена для ще швидшого і ефективнішого видалення шліфувальних рисок, дрібних і середніх слідів окислення і подряпин з усіх типів лакофарбних покриттів. Значно поліпшена швидкість поліровки і якість обробки поверхні. Застосовувати на свіжому або старому лакофарбному покритті для усунення рисок, які залишаються після обробки полірувальними кругами. суха поліровка швидке видалення рисок і подряпин; простота використання; чудовий блиск; швидке і легке видалення залишків пасти; чистота при роботі; можливість "бачити роботу пасти" для перевірки залишених шліфувальних рисок перед переходом до наступного кроку.

Абразивна паста 3М 76

Полірувальні пасти 3М

3м 09376 - швидкодіюча абразивна полірувальна паста розроблена для фінішного і ще швидшого і ефективнішого видалення шліфувальних рисок, дрібних слідів окислення і подряпин з усіх типів лакофарбних покриттів. Значно поліпшена швидкість поліровки і якість обробки поверхні. Застосовувати на свіжому або старому лакофарбному покритті для усунення рисок, які залишаються після обробки полірувальними кругами. суха поліровка швидке видалення рисок і подряпин; простота використання; чудовий блиск; швидке і легке видалення залишків пасти; чистота при роботі;

абразивна 3М Fast Cut Plus 50417

Полірувальні пасти 3М

Нова швидкодіюча абразивна полірувальна паста Fast Cut Plus 50417 розроблена для ще швидшого і ефективнішого видалення шліфувальних рисок, дрібних і середніх слідів окислення і подряпин з усіх типів лакофарбних покриттів. Значно поліпшена швидкість поліровки і якість обробки поверхні. Застосовувати на свіжому або старому лакофарбному покритті для усунення рисок, які залишаються після обробки. Для скорочення часу на поліровку використайте полірувальний круг помаранчевий або білий який знизить риску. Пасту рекомендується застосовувати з електричними або пневматичними машинками (1500 - 2500 об./мин.), оснащеними полірувальними кругами.

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Гарантія повернення
100% повернення коштів
Допомога в підборі матеріалів
Запорука успішної покраски
Гарантія качества
Ми гарантуємо умови зберігання