UA RU

Підбір

Лайтбокс "Міні" (настінний)

Підбір

Лампа колориста "міні" містить 5 світлодіодних ламп потужністю 7 Вт (80 світлодіодів, матова) кожна різної температури світла.: лампа 1,2,3 - 6400 До - пряме полуденне сонячне світло (12-14 годин дня); лампа 4 - 4000 До - уранішнє або вечірнє світло (8-9 годин ранку або 18-19 годин вечора); лампа 5 - 2700. До - 1 година після сходу або до заходу сонця; Напруга живлення - 220 В, загальна споживана потужність - 35 Вт. Ззаду передбачені проушины для кріплення до стіни. Габарити лампи колориста "міні" : ширина 332 мм, глибина 240 мм, висота 182 мм Переваги - швидке включення, можливість швидкого тіста, на метамерію добре видно зерна металликов, загальний світловий поток- 2800 Lm, малі габарити, не гріється, мале енергоспоживання.

Настільний лайтбокс

Підбір

Лампа колориста містить 2 галогенних лампи температурою світла 3000К і 4 люмінесцентних лампи високої світлопередачі, температура світла люмінесцентних ламп відповідає: лампа 1 - 6500 До - пряме полуденне сонячне світло (12-14 годин); лампа 2 - 5000 До - полуденне денне світло в тіні; лампа 3 - 4000 До - уранішнє або вечірнє світло (8-9 годин ранку або 18-19 вечора); лампа 4 - 3000. До - 1 година після сходу або до заходу сонця; Габарити настільного лайтбокса : ширина 685 мм, глибина 383 мм, висота 612 мм Напруга живлення - 220 В, загальна споживана потужність - 172 Ватів. Перевага настільного лайтбокса : повне усунення паразитного засвічення від тих, що знаходяться рядом предметів. Шляхом почергового включення ламп 1-4 можна провести тест на метамерію: 1. помістіть тест - вифарбовування і зразок забарвленої поверхні в лайтбокс на відстані 40-50 см від люмінесцентних ламп; 2. включіть люмінесцентну лампу 1, порівняєте вифарбовування і зразок, вимкнете лампу 1;3. виконайте аналогічну операцію з лампами 2, 3 і 4; якщо колір вифарбовування і зразка починає відрізнятися при освітленні різними лампами означає склад пігментів вифарбовування і зразка відрізняється і слід провести порівняльний аналіз на пігмент; Приклад порівняльного аналізу на пігмент: Визначимо співвідношення пігментів в двох зразках. Змінюватимемо освітлення від лампи 1 до лампи 4, при цьому інтенсивність синіх променів падає, а червоних зростає. Якщо зразок темніє в "синяву" при зміні освітлення від лампи 1 до лампи 4, то означає, він містить більше синіх пігментів і мало червоних. Якщо зразок стає яскравішим і насиченим в "червоність", то означає, він містить більше червоних пігментів і мало синіх. Якщо зразок не містить червоних і жовтих пігментів, то він рухатиметься до чорного кольору. Якщо зразок не містить синіх і жовтих пігментів, то він рухатиметься до білого кольору. Включення галогенних ламп дозволяє розглянути "зерно" металликов, перламутров і ксираликов.

Настінний лайтбокс

Підбір

Настінна лампа колориста сприяють поліпшенню роботи і підвищення якості підбору фарби.Лампа колориста захищена від впливу навколишніх кольорів на тестований зразок, дозволяє підбирати фарбу незалежно від умов освітлення (ранок/вечір), від пори року і погодних умов (що впливають на природне освітлення).

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Гарантія повернення
100% повернення коштів
Допомога в підборі матеріалів
Запорука успішної покраски
Гарантія качества
Ми гарантуємо умови зберігання