UA RU

Шпаклівки Мobihel Мобіхел (Mobihel)

По пластику

Шпаклівки Мobihel

Шпаклювання двокомпонентна полиэфирная спеціально розроблена для шпатлевания пластикових автодеталей, таких як бампери, дзеркала, планки...Сумісна з пластиками: PP, PP/EPDM, ABS, PC, PA, PUR, PPO. Шпаклювання розроблене на основі новітніх технологій і високоякісної сировини.

Шпаклевка FINE дрібна

Шпаклівки Мobihel

Product Description Шпаклювання двокомпонентне полиэфирная тонка призначається для вирівнювання невеликих дефектів або нерівності на поверхні і проколів (пір). Тонка структура шпаклювання запобігає появі проколів після її нанесення і шліфування. Завдяки специфічній рецептурі шпаклювання не дає усадки в процесі експлуатації.

Шпаклевка GLASSFIBRE скловолокно

Шпаклівки Мobihel

Product Description Шпаклювання двокомпонентна полиэфирная із скловолокном призначається для вирівнювання великих нерівностей і перфорації від іржі (до 1 см2) на сталевій поверхні. В процесі шліфування шпаклювання може статися підйом окремих волокон, тому, для отримання гладкої поверхні, необхідно після шліфування нанести тонкий шар м'якого шпаклювання S.M.A.R.T. SOFT putty.

Шпаклевка SOFT UNIVERSAL

Шпаклівки Мobihel

Шпаклювання двокомпонентна полиэфирная тонкої структури призначається для універсального використання. Нова лінія полиэфирных шпаклювань випускається на основі смоли і наповнювачів за самою передовою технологією і забезпечує легке нанесення, відмінне шліфування, не "забиває" абразиву, запобігає появі проколів (пір) після шліфування і не дає усадки в процесі експлуатації. Шпаклювання відрізняється високою адгезією до ряду підкладок різного типу.

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка від 1500 грн на автоемалі Мобіхел, лаки та інші матеріали Мобіхел
Гарантія повернення
100% повернення коштів за автоемалі Мобіхел...
Допомога в підборі матеріалів
Запорука успішної покраски автоемалями і лаками Мобіхел
Гарантія качества
Ми гарантуємо умови зберігання на автоемалі Мобіхел