UA RU

Грунтівки

Body 960

Грунтівки

Wash primer Body 960 антикорозійний грунт призначений для використання при проведенні оброблювальних робіт над поверхнею. Основна його властивість - забезпечення антикорозійних властивостей для поверхні. Є універсальним, адже може використовуватися для покриття як стали, так і алюмінію. При цьому можна покривати різні види стали, серед яких хромована, оцинкована і нержавіюча.

GRAVIT 600 - Cредство для захисту кузова

Грунтівки

Засіб для захисту кузова GRAVIT 600 - це продукт, що утворює щільну, еластичну плівку. Нанесений шар GRAVIT 600 має дрібнозернисту структуру і захищає покриття від удару каменів. Засіб також захищає покриття від дії бензину, олій, води і солей. Має шумопоглащающими властивості. GRAVIT 600 робиться на основі синтетичних смол і не містить асфальтів і бітумів. Може покриватися будь-якими акриловими лаками.

Gold Car 2К HS 5+1

Грунтівки

Грунт акриловий Gold Car 2К HS 5+1 - застосовується для нанесення на шпатлеванные, забарвлені або покриті антикорозійними грунтами поверхні. Ще можна застосовувати для нанесення на тверді пластики або будь-які інші поверхні, вживані в автомобільній промисловості. Застосування: Грунт в упаковці ретельно перемішати перед початком роботи. Треба стежити за точністю пропорції змішування, оскільки при її зміні виникає або зміна кольору поверхневого лаку, або забивання абразивного матеріалу. Розпилюється пістолетом для грунту з соплом 1,6-1,8 мм Час вентиляції між шарами 5-10 хв. Наноситься 2-3 шарами загальним шаром до 200 мкм. Продуктивність ― 4 ― 6 м2/літ. залежно від товщини шару. Час сушки при 21 °З: від пилу - 10- 15 хв.; на відлипання ― 30 мін; шліфування "на сухо" - 5- 6 година.; шліфування "на мокро" ― 3-4 година.; Час сушки при 60°З: шліфування "на сухо" - 30 хв.

PROTECT 300 - акриловий грунт

Грунтівки

Це базовий акриловий грунт в пропозиції NOVOL. Має відмінну адгезію до різних видів поверхонь. Завдяки вмісту високоякісних смол і спеціальних добавок гарантує чудовий антикорозійний захист і є прекрасним ізолятором полиэфирных шпаклювань від акрилових лаків. Акриловий грунт PROTECT 300 випускається в п'яти основних кольорах, що дозволяє підібрати оптимальний колір грунту до лаку, що накладається. Грунт характеризується відмінною наповнюючою здатністю - отримувана товщина грунту заповнює подряпини і поглиблення середньої величини, що залишилися під час обробки попередніх шарів.

Presto

Грунтівки

Високоякісна акрилова спрей-краска PRESTO. Застосовується для фарбування металевих, дерев'яних, керамічних поверхонь, ідеально лягає на усі види пластмас і пластиків, а також на тканини і скло, що представляє особливий інтерес для дизайнерів і просто творчої натури.

Protect 360 (епоксидний)

Грунтівки

Грунт призначений як для ремонту легкових автомобілів, так і для вантажних транспортних засобів і автобусів, схильних до інтенсивної експлуатації. Поверхневі фарби можна наносити безпосередньо на цей грунт, існує також можливість використати грунт працюючи методом "мокро на мокро". Грунт може бути використаний в пропорції 1+1 з отверджувачем H 5950.

Sotro епоксидний

Грунтівки

SOTRO Epoxy Primer F70 - двокомпонентний епоксидний, антикорозійний, наповнюючий грунт класу HS. Містить нетоксичні антикорозійні пігменти. Має відмінну адгезію до сталі, оцинкованої сталі, алюмінію, пластмасам армованим скловолокном, а також до мінеральних основ. Призначений як для звичайного застосування з шліфовкою, так і в системі "мокрое-на-мокрое", в якості адгезирующего грунту і як ізолятор для термопластических основ. Використати тільки отверджувач для епоксидних матеріалів FH75.

Акриловий грунт PROTECT 310 (HS)

Грунтівки

це грунт на основі акрилових смол, що має високу наповнюючу здатність. Висока в'язкість того, що розпиляло дозволяє отримати вирівнююче покриття великої товщини. Цей грунт чудово заповнює досить великі подряпини і нерівності. PROTECT 310 має відмінну адгезію до різних видів поверхонь, характеризується високою антикорозійною стійкістю і є прекрасним ізолятором між полиэфирными шпаклюваннями і акриловими лаками. Завдяки можливості змішування білого і чорного грунту, можна отримати найбільш оптимальний відтінок сірого кольору, що значно полегшує підбір кольору лаку, що накладається.

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Гарантія повернення
100% повернення коштів
Допомога в підборі матеріалів
Запорука успішної покраски
Гарантія качества
Ми гарантуємо умови зберігання