UA RU

Грунтівки Mobihel Мобіхел (Mobihel)

2k HS вторинна грунтовка 3: 1 W/W (глянсова)  Mobihel Харків top

2k HS вторинна грунтовка 3: 1 W/W (глянсова)

Грунтівки Mobihel

Застосування: Вторинна грунтовка наноситься по системі <мокро по мокрому> - необхідно розбавляти.Можливо так само її нанесення в якості шлифовательной вторинної грунтовки, яка після додавання існуючого отверджувача готова до того, що розпиляло.Рекомендується передусім для нанесення на нові, катафорезним ЛКМ захищені деталі. Інструкція по застосуванню: Жерсть або старе покриття необхідно ретельно відшліфувати, очистити від іржі і олій.З потреби поверхня обробляється однією з MOBIHEL PE шпаклювань. Колір: сірий.

1К грунт-наповнювач MOBIHEL Qdry

Грунтівки Mobihel

Однокомпонентний грунт-наповнювач, простий і зручний в роботі. Швидко висихає. Відмінна адгезія до сталевої і алюмінієвої поверхні. Оцинкована поверхня вимагає попередньої підготовки. Вимагає додавання розчинника Mobihel Qdry Thinner 50-60%.

2k DTM універсальний грунт-наповнювач

Грунтівки Mobihel

Високоефективний універсальний грунт, може використовуватися як порозаполнитель, так і мокрий по мокрому. Має хорошу адгезію до усіх типів підкладок. Гарантує гладку поверхню після нанесення і висихання, забезпечує швидке і легке шліфування.

2К вторинна грунтовка 3:1 універсал Low VOC

Грунтівки Mobihel

Застосування: грунтовка наноситься на сталеву, оцинковану жерсть, алюміній і полиэфирные матеріали. Також можна наносити по системі "Мокрий по мокрому" (в'язкість 16 сік; DIN 4 / 20°C), витримка на повітрі 20-30 хв. Потім наноситься покрывная емаль. Інструкція по застосуванню: Підготовка поверхні : Жерсть або старе покриття необхідно ретельно зашліфувати, очистити від іржі і олій. З потреби поверхню заздалегідь обробити MOBIHEL ПЭ шпаклюванням або MOBIHEL ПЭ шпаклюванням м'яким .

MOBIHEL 2K HS 4:1 компактпраймер low VOC

Грунтівки Mobihel

Застосування: використовується одночасно як грунтовка і вторинна грунтовка в системі покриттів з хорошим антикорозійним захистом для забарвлення кузова автомобіля. Порівняно з матеріалами MS, витрата матеріалу HS нижче на 30%, а заощадження часу складає 40%, завдяки високому вмісту сухої речовини. Товщина сухої плівки складає близько 60 мкм в один шар.

MOBIHEL Праймер low VOC

Грунтівки Mobihel

Однокомпонентне антикорозійне покриття для захисту сталевого, оцинкованої жерсті і алюмінію.

Антигравій Low VOC

Грунтівки Mobihel

Однокомпонентний матеріал на основі модифікованої каніфолі і каучуку. Покриття стійке до дії солі, влагт, олій і бензину. Перефарбовування можливе відразу після висихання покриття.

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка від 1500 грн на автоемалі Мобіхел, лаки та інші матеріали Мобіхел
Гарантія повернення
100% повернення коштів за автоемалі Мобіхел...
Допомога в підборі матеріалів
Запорука успішної покраски автоемалями і лаками Мобіхел
Гарантія качества
Ми гарантуємо умови зберігання на автоемалі Мобіхел