UA RU

Розчинники

2 XP

Розчинники

Призначений для таких матеріалів як двокомпонентні акрилові фарби, акрилові праймери, поліуретанові смоли, а також для бази, яка застосовується під лак. При розбавленні він забезпечить ідеальну порівнянність і забарвлену поверхню, не впливаючи на час сушки, заданої по технологічному процесу. Також його можна застосовувати для промивання фарбоопультів, очищення устаткування. Застосування і універсальність за параметрами дозволяють застосовувати акриловий розчинник з дуже широкою гаммою акрилових продуктів. Він забезпечить відмінне розтікання, швидке висихання і легке шліфування.

Хімрезерв 646

Розчинники

Розчинник 646 Химрезерв без прекурсорів - високоякісний розчинник для лакофарбних матеріалів, характеризується якісними розчинювальними властивостями. Є сумішшю органічних продуктів : кетону, спиртів, ефірів, ароматичних вуглеводнів. Містить в сумі менше 50% ацетону і толуолу, внаслідок чого не є прекурсором і не підлягає ліцензуванню. ЗАСТОСУВАННЯ: розчинник при перемішуванні додають невеликими порціями до лакофарбного матеріалу до отримання потрібної консистенції.

Хімрезерв 647

Розчинники

Розчинник 647 Химрезерв без прекурсорів - високоякісний розчинник для лакофарбних матеріалів, характеризується якісними розчинювальними властивостями. Є сумішшю органічних продуктів : кетону, спиртів, ефірів, ароматичних вуглеводнів.Містить в сумі менше 50% ацетону і толуолу, внаслідок чого не є прекурсором і не підлягає ліцензуванню.

Хімрезерв 650

Розчинники

Розчинник Р- 650 - високоякісний розчинник для лакофарбних матеріалів, характеризується якісними розчинювальними властивостями. Є сумішшю органічних продуктів : спиртів, ефірів, ароматичних вуглеводнів. Містить в сумі менше 50% ацетону і толуолу, внаслідок чого не є прекурсором і не підлягає ліцензуванню.

Хімрезерв Уайт-спірит

Розчинники

Уайт-спірит (нефрас С4-155/200) є висококиплячою фракцією бензину, застосовується в якості розчинника для лакофарбної промисловості і для виробництва оліфи. Випускається згідно ГОСТ 3134-78. Згідно Українського Класифікатора Товарів Зовнішньоекономічної Діяльності має код 3814 00 90 19 (розчинник для фарб).

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Гарантія повернення
100% повернення коштів
Допомога в підборі матеріалів
Запорука успішної покраски
Гарантія качества
Ми гарантуємо умови зберігання